SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

lek. Anna Śladowska-Zwolińska

anna-sladowska-zwolinska ginekolog

Umawianie wizyty

DANE KONTAKTOWE


+48 22 862 36 35

+48 724 180 874

kontakt@zwolinscymed.pl


Umów wizytę

Anna Maria Zwolińska – ZnanyLekarz.pl


Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez cały tok studiów rozwijała swoje zainteresowania w zakresie ginekologii i położnictwa. Aktualnie jest lekarzem-rezydentem w Szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie.Posiada certyfikat Fetal Medicine Foundation, który uprawnia do przeprowadzania diagnostyki prenatalnej w I trymestrze ciąży (tzw. badanie genetyczne).

Przeszła międzynarodowe kursy i szkolenia z zakresu ultrasonografii (Visus – Wiedeń, Austria; kursy certyfikowane przez ISUOG – Wiedeń, Austria; liczne kursy w Polsce; intensywny kurs FMF – Londyn, Wielka Brytania). Dodatkowe, praktyczne szkolenie otrzymała na Uniwersytecie Św. Franciszka w Brazylii, gdzie pracowała z ambulatorium przyszpitalnym.

Płynnie mówi po angielsku, niemiecku i portugalsku.

Na bieżąco śledzi rozwój medycyny, zarówno z zakresu ginekologii i położnictwa, jak również z dziedzin pokrewnych, które bezpośrednio łączą się z kompleksową opieką nad ciężarną.

Świadczy szeroki zakres usług, od USG ginekologicznego, przez pobieranie cytologii i zakładanie wkładek domacicznych po USG położnicze i prowadzenie ciąży.


Dokumenty potwierdzające udział w szkoleniach i konferencjach

DYPLOMY I CERTYFIKATY


Dr Anna Śladowska co roku biorę udział w licznych sympozjach, szkoleniach i konferencjach w celu podnoszenia swoich kwalifikacji medycznych.


logotype