FIZJOTERAPEUTA, SPECJALISTA UROGINEKOLOGII

mgr Joanna Głogowska

Joanna Głogowska zwolińscy

Umawianie wizyty

DANE KONTAKTOWE


+48 22 862 36 35

+48 724 180 874

kontakt@zwolinscymed.pl

Umów wizytę

Joanna Głogowska – ZnanyLekarz.pl

Wyróżniona absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu  na kierunku Fizjoterapia. W 2016 roku ukończyłam podyplomowe studia Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Warszawie uzyskując tytuł seksuologa – jako pierwszy fizjoterapeuta w Polsce.

Specjalizuje się w zakresie fizjoterapii uroginekologicznej. Szkoleniowiec Fizjo Femina Kursy dr Magdaleny Potoczek.

Zawodowo związana jestem ze Szpitalem im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie, gdzie należy do zespołu uroginekologicznego i uczestniczę w prowadzeniu pacjentów począwszy od diagnostyki (diagnostyka fizjoterapeutyczna, badania urodynamiczne), kończąc na rehabilitacji pooperacyjnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu – urologia; Instytucie Dermamed we Wrocławiu – medycyna estetyczna; Klinice Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie – chirurgia plastyczna . Posiadam liczne certyfikaty z zakresu rehabilitacji dna miednicy, m.in. AG GGUP „Fizjo Pelvica”, zastosowania i doboru pessarów, diagnostyki sEMG, suchego igłowania (dry needling) oraz USG. To właśnie praca z aparatem USG zarówno w aspekcie diagnostyki funkcjonalnej, jak i rehabilitacji (sonofeedback) daje mi największą satysfakcję.


logotype