OPIEKA NAD CIĄŻĄ

OPIEKA NAD CIĄŻĄ


Słuchamy nie tylko bicia serca Waszych dzieci, ale także Waszych sugestii. Stąd pomysł na stworzenie pakietu usług medycznych, które zawierają wszystkie niezbędne dla przyszłej mamy (oraz oczywiście dziecka) badania i konsultacje.


ginekolog warszawa


Przez cały okres ciąży będzie nad Wami czuwać ginekolog prowadzący, którego same wybierzecie. Wybór ginekologa prowadzącego ciążę obejmuje cały okres ciąży, porodu oraz połogu.

Każdy z pracujących u nas lekarzy to ginekolog z doświadczeniem praktykujący w najlepszych stołecznych szpitalach.DLACZEGO MY?

W Zwolińscy Med pracują ginekolodzy z najlepszych stołecznych szpitali. W naszej klinice przyjmują między innymi lekarze ze szpitala na Madalińskiego, który uważany jest za jedną z najlepszych placówek w Warszawie.

Daje to Wam gwarancję, że Waszą ciążą zaopiekują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy powitali na świecie setki dzieci!

JAK WYGLĄDA OPIEKA NAD CIĄŻĄ?


Opieka nad ciążą to seria regularnych wizyt, podczas których lekarz wykonuje wszystkie niezbędne badania. Opieka obejmuje pełny okres ciąży aż do szczęśliwego rozwiązania. W tym czasie pacjentka może liczyć na regularne spotkania z lekarzem prowadzącym.

W skład pakietu wchodzi:

  • 8 wizyt kontrolnych
  • regularne konsultacje ginekologiczne
  • test PAPPA.

Na każdej wizycie wykonywane jest badanie USG. Za każdym razem lekarz omawia także wyniki, odpowiada na wszystkie pytania pacjentki, wypisuje potrzebne recepty.


OPINIE NASZYCH PACJENTÓW


„Moją ciążą opiekowała się doktor Zwolińska. Polubiłam ją od pierwszego spotkania! W życiu byłam u kilku różnych ginekologów, ale dopiero Pani Zwolińska okazała się właśnie TYM lekarzem, którego szukałam od dawna. Dziękuję za prowadzenie mojej ciąży!”
Paulina (36 lat, mama Kuby)

„Uczestniczyłam w programie „Opieka nad ciążą” w Zwolińscy Med i to był doskonały pomysł. Jeden lekarz opiekujący się ciążą, wszystkie niezbędne badania w pakiecie, USG na każdej wizycie. W pakiecie komfort i tak potrzebny w tej sytuacji spokój.”
Olga (33 lata, mama Zosi)

„Dziękuję za ten wspólny czas. Za bycie ze mną w tym szczególnym momencie. Ta ciąża nie była dla mnie łatwa, ale dzięki opiece ginekologów ze Zwolińscy Med było mi zdecydowanie lżej! Pozdrowienia dla doktor Zwolińskiej!”
Magda (27 lat, mama Oskara)
logotype